м. Львів, вул. Зелена 238

Графік роботи: 7/24

tel.deos@ukr.net

0 800 303 058

Головна / Про Компанію

"Деос Охорона"

Приватне підприємство « ДЕОС ОХОРОНА» з 2007 року входить до складу групи компаній підприємства «ДЕОС РЕЛІЗ» та є однією з найкращих охоронних структур у Західному регіоні України.

Наші послуги надаються відповідно до чинного законодавства України. Відносини між Замовником та Виконавцем будуються виключно на договірних умовах, які передбачають матеріальну відповідальність нашого підприємства за охорону об'єктів Замовників. При здійсненні охорони об'єктів використовуються сучасні технічні засоби охорони.

Понад
3440
об'єктам надається охорона

Понад
200
працівників охорони

Понад
3320
об'єктів із технічним обслуговуванням

Гарантуємо якість нашої роботи та повну матеріальну відповідальність.
За бажанням клієнта договір може бути застахований в страховій компанії.

ПП «ДЕОС ОХОРОНА» має підготовлений штат співробітників, переважну більшість якого складають колишні офіцери Збройних сил України та МВС, великий практичний досвід та спеціальна юридична освіта яких є запорукою того, що підприємство надає послуги на високому професійному рівні та в суворій відповідності до умов договорів.

Контроль за якісним виконанням функціональних обов’язків охоронниками та старшими змін покладений на керівний склад підприємства. У цілодобовому режимі працює оперативна чергова частина.

Особовий склад, який безпосередньо несе службу на постах, озброєний трамватичною зброєю, спеціальними засобами самозахисту (кийки, газові балончики, ліхтарі), забезпечений пристроями радіозв'язку (радіостанції), кнопками тривожного виклику мобільних груп швидкого реагування, які здійснюють підсилення охорони. Охоронники вдягнені в форму встановленого зразка або ділові костюми.